West-Zone

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Donatii pentru serverul official MGF

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 1 din 1]

Membru
Membru

Vezi profilul utilizatorului
Baieti, add in skype : andyandy39008 donam pentru sv-ul comunitatii cite 30 lei toti moderatorii, moderatori globali , administratori si designeri toti doritorii din aceste grupuri care vor dori sa doneze in fiecare luna pentru sv vor primi admin owner pentru tot-deauna, apropo , am cumparat din banii pe care ii aveam (400lei) programe speciale ce aduc oameni si nu se gasesc pe internet avem nevoie de donatii urgent pentru a intretine acest server banii se vor folosi la plata hostului , cumparare programelor ce aduc oameni etc.

Y!M: mmandrii

cei care sunt de acord votati PRO cei ce sunt CONTRA nu vor fi sanctionati cu nici un grad pe forumul comunitatii.
Alegerea voastra e de partea voastra

Owner's: HaLLoWeeN & hNk*-?

#1Niciun icon Donatii pentru serverul official MGF la data de Dum Iun 03, 2012 1:17 am

Banat
Banat

Status Status : Am fost banat!
Vezi profilul utilizatorului
Bai "HaLLoWeeN " vezi bine? uitate mai jos este deschis deja un topic despre donatii! Putei sa-l inchizi sau sa-l stergi si apoi sa-l deschizi pe acesta?! Citeste bine regulamentul, sper sa-l poti invata usor! O Zi Buna!

#2Niciun icon Re: Donatii pentru serverul official MGF la data de Dum Iun 03, 2012 1:25 am

#3Niciun icon Re: Donatii pentru serverul official MGF la data de Vin Iun 29, 2012 3:12 am

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

Copyright © Blackink. Tema implementata de catre Cassius Dio